Dzisiaj jest poniedziałek, 30 listopada 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 207 dni. Matura za: 155 dni.

Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

NOWE  POŁĄCZENIA!
GIMNAZJALIŚCI PANKI-PRZYSTAJŃ

Zespół Szkół w Krzepicach informuje, że Starostwo Powiatowe w Kłobucku jako organ prowadzący szkołę czyni starania w celu przywrócenia od 1 września 2019r. połączenia komunikacyjnego na trasie Przystajń-Panki-Krzepice. Prowadzone są również rozmowy z przewoźnikami prywatnymi mające na celu uruchomienie innych połączeń ułatwiających dojazd uczniów do naszej szkoły z ościennych gmin.

Kandydatów do szkoły prosimy o zgłaszanie podczas rekrutacji chęci korzystania z w/w połączeń gdyż większa ilość osób deklarujących wykorzystanie tej linii będzie dodatkowym argumentem podczas negocjacji.

Dyrekcja szkoły