Kolejny indeks dla uczennicy naszej szkoły
    Dzień Kobiet
    Uroczystość Pożegnania Maturzystów 2022 w Zespole Szkół w Krzepicach
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Uczeń naszej szkoły z indeksem Politechniki Śląskie
    Sykces Naszej Szkoły
    Nasi uczniowie finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej!

Dzisiaj jest poniedziałek, 04 lipca 2022 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -10 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Konstytucji Rzeczpospolitej
JESTEM POLAKIEM – MAM KONSTYTUCJĘ

W związku z XXV-leciem uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej Starostwo Powiatowe w Kłobucku zorganizowało Powiatowy Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP „JESTEM POLAKIEM – MAM KONSTYTUCJĘ”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat Konstytucji RP, jej historii, prawa konstytucyjnego oraz zasad funkcjonowania organów władzy w demokracji parlamentarnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, jak również promowanie świadomości i aktywnej postawy obywatelskiej.

21 kwietnia br. o godzinie 10.00 w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu. W eliminacjach szkolnych udział wzięli uczniowie klasy 2 cdp: Krzysztof Borecki, Kacper Kocik, Jakub Antoniak oraz Eliza Wróblewska.

Drugi, finałowy etap konkursu odbył się 27 kwietnia br. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku. Patronat honorowy nad konkursem objął Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni, zajmując wszystkie miejsca na podium !!!!

I miejsce – Jakub Antoniak

II miejsce – Kacper Kocik

III miejsce – Krzysztof Borecki Elizie Wróblewskiej zabrakło 1 punktu

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem był Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Zwycięzcą gratulujemy !!!