Dzień Pierwszaka
    Wieczornica patriotyczna pt. „Ta, co nie zginęła”
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 124 dni.

Imieniny: Faustyna, Jowity, Georginy

Polsko - niemiecko - ukraińska wymiana młodzieży w Krzyżowej

W dniach 21.01-25.01 odbyła się polsko-niemiecko-ukraińska wymiana młodzieży Krzepice-Marl-Yuvileine. Spotkanie odbyło się na terenie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej koło Świdnicy. Trójstronne spotkanie odbyło się już po raz trzeci. W tym roku opiekunami byli nauczyciele języka niemieckiego i języka rosyjskiego, tj. Alina Kordjaka Król i Barbara Pośpiech. Jak co roku program wymiany był bardzo różnorodny.

Kluczową jednak częścią były warsztaty, podczas których uczniowie integrowali się i przełamywali barierę językową. Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze, a ciekawy program dostarczył wiele okazji do wymiany polsko-niemiecko-ukraińskich doświadczeń na różnych płaszczyznach. Jednym z ważniejszych punktów programu była również wycieczka na Zamek Książ, poznanie historii miejscowości oraz zwiedzanie sztolni walimskich w drodze powrotnej. Wartość spotkania jest nieoceniona. Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w spotkaniu.