MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 62 dni.

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Maraton Czytania”

Projekt Uczniowie klasy IB w grudniu 2018 r. wzięli w Ogólnopolskim Konkursie „Maraton Czytania”. Jego organizatorem była Fundacja Honor Pomagania Dzieciom, która jednocześnie ufundowała nagrody w postaci dofinansowania do programu realizowanego podczas 7 dniowego wyjazdu do Zakopanego i Kawęczynka na Roztoczu w roku szkolnym 2018/19.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do czytania, kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozpowszechnienie idei czytania książek i poznawanie gatunków literackich oraz kształtowanie własnych postaw czytelniczych. Zadanie konkursowe polegało na przeczytaniu przez klasę 42 książek (dowolny, gatunek literacki i autor), napisaniu z nich streszczeń oraz wykonaniu ilustracji. Wyjątkowe zaangażowanie klasy oraz przepiękne grafiki Izabeli Gazdy i Patrycji Sowy sprawiły, że uczniowie zajęli II miejsce, otrzymując 40% dofinansowania do wyjazdu z atrakcjami dla całej klasy.

Serdecznie gratulujemy całej klasie IB i zapraszamy do obejrzenia prac w bibliotece szkolnej.

PopUp główny