Kolejne sukcesy naszych uczniów.
Finał 37. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej zorganizowany przez Akademię Górniczo - Hutniczą odbył się w dniach 8-10 kwietnia i tym razem również przyniósł nam sukcesy.
Tytuł laureata uzyskała Michalina Folentarska z klasy 3a oraz Aleksander Dyluś z 1a, a finalisty - Kinga Kęsik z 2a oraz Mateusz Pindór z 1a. Laureaci konkursu oprócz nagród rzeczowych uzyskali indeks na 14 kierunków na trzech wydziałach AGH 😊a finaliści, również nagrody rzeczowe oraz punkty dodatkowe w procesie rekrutacji. Uczestnicy konkursu oprócz rozwiązywania testu i zadań indywidualnych brali także udział w zadaniu grupowym, umożliwiającym integrację i rywalizację między uczniami z różnych liceów i techników z całej Polski. Zadanie te odbyło się na terenie dawnego kamieniołomu. W czasie testu i zadań dla uczniów również nauczyciele mieli okazję wziąć udział w różnych szkoleniach i warsztatach.
Wieczorami zwiedzaliśmy piękny Kraków oraz fascynujące Miasteczko Studenckie AGH, gdzie byliśmy zakwaterowani.
Opiekun pani Bożena Drab.






















